II NIEDZIELA WIELKANOCNA, CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 7.04.2024r.

1. Dziś druga niedziela Wielkanocy, czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego.O godz. 00 w Niwce uroczystości ku czci Miłosierdzia Bożego. Nie będzie Mszy św. o 11.30. Jest to również szczególny dzień dla naszych Sióstr Zakonnych od Jezusa Miłosiernego. Pamiętajmy o życzliwości i modlitwie. Zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Przypominamy o wyborach samorządowych.
  3. W naszej parafii Koronka do Miłosierdzia Bożego odprawiana jest codziennie o 6.15, w piątek podczas adoracji przed Mszą św. wieczorną. W Niwce w piątek i niedzielę przed Mszą św.
  4. Dziś przypada także patronalne święto Caritasoraz rozpoczyna się w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Ofiary składane dzisiaj do puszek są przeznaczone na działalność Caritas naszej diecezji. Bóg zapłać.
  5. Jutro na mszy św. o godz. 18.00 będzie możliwość włączenia się do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  6. W środę od godz. 17.00 rozpocznie się nabożeństwo związane zbliżającą się z peregrynacją bł. Rodziny Ulmów. Msza św o 18.00 z kazaniem na którą serdecznie zapraszamy rodziny z całej parafii.
  7. W czwartek na 18.00 zapraszamy dzieci komunijne wraz z rodzicami.
  8. Zbiórka przed wyjazdem do Włoch w piątek o godz. 16.45 w kościele w Radłowie.
  9. Spotkanie DSMu w sobotę o godz. 11.00.
  10. Wczoraj (tj. 6.04.2024r.) ministranci i lektorzy z naszej parafii wygrali w swoich kategoriach wiekowych Rejonowe Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza w piłce nożnej halowej i awansowali do turnieju finałowego. Zwycięzcom gratulujemy, a rodzicom ministrantów i lektorów dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu.
  11. Za tydzień Niedziela Biblijna. Składka przeznaczona będzie na remonty w parafii.
  12. W następną niedzielę nie będzie mszy św. w Niwce o 10.30 ze względu na pielgrzymkę.
  13. Do wieczności odszedł + Antoni Owsianka z Brzeźnicy 10 mszy św. od uczest. pogrzebu.
  14. Bóg zapłać wszystkim rodzinom za posprzątanie kościoła. Prosimy kolejne rodziny o troskę o świątynie w sobotę.
  15. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wzrastania w wierze, doświadczenia bliskości Zmartwychwstałego Pana i Jego mocy w codziennym życiu.